Astana Boks Eldiveni

Ak Gençlik ve Spor

mucadelesporlari.com artık daha güncel bizi takip etmeye devam edin.

Forum Sayfamız İçin Tıklayınız
Sitene Ekle Haber Gönder

Mücadele Sporlarının Vazgeçilmez E-ticaret Sitesi

MİLLİLERİMİZDEN SPOR TOTO TEŞKİLAT BAŞKANINI ZİYARET

Yayınlanma Tarihi: 8 Temmuz 2017 10:30

MİLLİLERİMİZDEN SPOR TOTO TEŞKİLAT BAŞKANINI ZİYARET

MİLLİLERİMİZDEN SPOR TOTO TEŞKİLAT BAŞKANINI ZİYARET

Belarus’ta yapılan 2017 Büyükler Dünya Muaythai Şampiyonasında Dereceye giren Dünya Şampiyonu, Dünya ikincisi ve Dünya Üçüncüsüsporcularımız;Spor Toto Başkanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette;Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Vekili ve İcra Kurlu Başkan Vekili Hasan Yıldız, Teknikten sorumlu Asbaşkanı Halil Demir, Asbaşkan Ali Osman Erden, Disiplin Kurulu Başkanı Doç, Dr. Murat Önder, Federasyon Genel Sekreteri Korkmaz Atalay, Teknik Direktör Yılmaz Çeken, Büyükler Teknik KoordinatörüHakan Şahade, Gençler Teknik KoordinatörüHakan Yıldız ile Dünya Şampiyonu sporcular Serdar Yiğit Eroğlu, Bediha Taçyıldız, Dünya İkincisi Rabia Akdeniz ve Zübeyr Barın, Dünya Üçüncüsüsporcular Songül Kuçüktaş, Meltem Baş, Mevlana Altuntaş, Osman Çeken yer aldı.

Ziyaret kabulünde konuşan;Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız;Türk sporuna ve Federasyonumuza verdiği destek ve katılardan dolayı teşekkür etti ve Spor Toto Teşkilatının her zaman desteğini ve yardımlarını fiilen gördüklerini dile getirdi.

Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ise “spor federasyonlarının tümünüyakından izleyerek başarılarını takip ettiklerini ve sporun gelişmesi için tesis, altyapı ve faaliyetlerini desteklediklerini, başarının hep yanında olduklarını ifade etti.

Spor Toto Teşkilatına ülkemiz sporuna ve sporcusuna yaptığı katkılar için teşekkür ederiz.

Yakın Savunma - Mustafa UYAR

   Yorum Ekle
   Ad Soyad :
   E-Posta :
   İçerik :
   Güvenlik
   guvenlik
   Yenile
   (Resimdeki kodu giriniz.)

   Etiket : ,

   DATMEDYA
   loader