Astana Boks Eldiveni

Ak Gençlik ve Spor

mucadelesporlari.com artık daha güncel bizi takip etmeye devam edin.

Forum Sayfamız İçin Tıklayınız
Sitene Ekle Haber Gönder

Mücadele Sporlarının Vazgeçilmez E-ticaret Sitesi

Güreş Dünya Şampiyonlarımız 2015 Yılına İddialı Giriyor

Yayınlanma Tarihi: 31 Aralık 2014 16:42

RIZA KAYAALP: “ŞAMPİYONLUK YOLUNDA BAYRAK AŞKI BİZ YETER”
 
2011 yılında İstanbul’da yapılan dünya şampiyonasında altın madalya kazanan Yozgatlı milli güreşçi Rıza Kayaalp, “Eylül ayında Amerika’da gerçekleştirilecek dünya şampiyonasında kürsünün ilk basamağına çıkarak olimpiyatlar için kota olmak istiyorum. Tecrübeli antrenörlerimizin gözetiminde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Şampiyonluk yolunda sahip olduğumuz bayrak aşkı ve millet sevgisi bize yeter.” dedi.
 
TAHA AKGÜL: “ZAFERE GİDEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR”
 
2014 yılının kendisi için çok iyi geçtiğini belirten Sivaslı milli sporcu Taha Akgül, “Nisan ayında Finlandiya’da üçüncü Avrupa şampiyonluğumu kazandım. Henüz 3 ay önce ise Özbekistan’da ilk kez dünya şampiyonu oldum ve tarif edilemez bir mutluluk yaşadım. Başkanımız Hamza Yerlikaya’nın destekleriyle 2015 yılında da milletimize aynı sevinci yaşatmak istiyoruz ve zafere giden yolda çekilen çilenin kutsal olduğunu düşünüyorum.” dedi.
 
SELÇUK ÇEBİ: “2015 YILINDA KARADENİZ FIRTINASI ESTİRECEĞİM”
 
Türk güreşinde “Kuzeyin Oğlu” lakabıyla anılan ve iki kere dünya şampiyonluğu elde eden Trabzonlu başarılı sporcu Selçuk Çebi, kariyerinin son yıllarında Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu olmak istediğini vurgulayarak, “Bu kapsamda çalışmalarıma hız verdim. Devletimizin ve federasyonumuzun bize sağladığı imkanlar doğrultusunda antrenmanlarımızı gerçekleştiriyoruz. Allah nasip ederse, 2015 yılında uluslararası arenada Karadeniz fırtınası estireceğim.” dedi.
 
Sporcularımıza Cenab-ı Hâktan başarılar diliyoruz.

Yakın Savunma - Mustafa UYAR

   Yorum Ekle
   Ad Soyad :
   E-Posta :
   İçerik :
   Güvenlik
   guvenlik
   Yenile
   (Resimdeki kodu giriniz.)

   Etiket : Türkiye Güreş Şampiyonları, Dünya Güreş Şampiyonları, RIZA KAYAALP, TAHA AKGÜL, SELÇUK ÇEBİ,

   DATMEDYA
   loader