Astana Boks Eldiveni

Ak Gençlik ve Spor

mucadelesporlari.com artık daha güncel bizi takip etmeye devam edin.

Forum Sayfamız İçin Tıklayınız
Sitene Ekle Haber Gönder

Mücadele Sporlarının Vazgeçilmez E-ticaret Sitesi

Başkan'dan 15 Temmuz Mesajı

Yayınlanma Tarihi: 14 Temmuz 2017 04:00

Yayınlanma Tarihi : 14.07.2017 - 11:53:36
Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Brlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde, vatanımız, bağımsızlığımız ve demokrasi için canını vermiş bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

15 Temmuz'da evinde rahat oturmaktansa Ülkesi için ölmeyi tercih eden bir millettir Türkiye. Ülkemizin yüz yüze kaldığı tehditlere bedenleriyle siper olan vatandaşlarımıza karşı hepimiz sorumluluk taşıyoruz. Yaşananların tekrarına izin vermememiz, ülkemiz ve geleceğimiz için daha büyük değer üretmemiz, bir gün öncesinden daha iyi olmak üzere yorulmadan ve kararlılıkla çaba göstermemiz gerekiyor. Biz, büyük taekwondo ailesi olarak Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu yolda ilerliyoruz ve ilerlemeye devam edeceğiz.

“Sahipsiz vatanın batması haktır. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır” sözünden hareketle birlik ve beraberliğimiz daim, demokrasi için canını vermiş bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Yakın Savunma - Mustafa UYAR

   Yorum Ekle
   Ad Soyad :
   E-Posta :
   İçerik :
   Güvenlik
   guvenlik
   Yenile
   (Resimdeki kodu giriniz.)

   Etiket : ,

   DATMEDYA
   loader