Astana Boks Eldiveni

Ak Gençlik ve Spor

mucadelesporlari.com artık daha güncel bizi takip etmeye devam edin.

Forum Sayfamız İçin Tıklayınız
Sitene Ekle Haber Gönder

Mücadele Sporlarının Vazgeçilmez E-ticaret Sitesi

KARATECİLER ŞEHİTLER ANISINA TATAMİDE

Yayınlanma Tarihi: 14 Temmuz 2017 04:30

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan ve Türkiye Karate Federasyonu'nun destekleriyle düzenlenen 4. Marmara Cup Uluslararası Karate Turnuvası Sakarya'nın ev sahipliğinde başladı.

15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen organizasyonda 16 ülkeden toplam 1656 sporcu mücadele ediyor. Serdivan Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen organizasyonda 128 ferdi, 30 takım toplam 158 dalda madalya ve kupa sahiplerini bulacak.

Turnuvanın açılış seremonisi bugün saat 16.00'da yapılacak. Seremonide 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anısına Saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okunacak ve ardından şehitler için Kurân-ı Kerim Tilâveti yapılacak.

Turnuvayı yakından takip eden Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, organizasyonu bu yıl 15 Temmuz Anma Haftası'na denk getirdiklerini ve demokrasi şehitlerini bu vesileyle anmak istediklerini belirtti. 15 Temmuz'da Türk milletinin tüm dünyaya demokrasi dersi verdiğinin altını çizen Esat Delihasan, "O gece şehit olan tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Sakarya'da düzenlediğimiz Marmara Cup ile demokrasi şehitlerimizi yıl dönümünde anmak ve onlara saygımızı göstermek istedik. Turnuvaya katılımın yüksek olması da bu anlamlı organizasyona değer kattı. Burada mücadele eden tüm sporcu ve antrenörlere başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı. 

Yakın Savunma - Mustafa UYAR

   Yorum Ekle
   Ad Soyad :
   E-Posta :
   İçerik :
   Güvenlik
   guvenlik
   Yenile
   (Resimdeki kodu giriniz.)

   Etiket : ,

   DATMEDYA
   loader