Astana Boks Eldiveni

Ak Gençlik ve Spor

mucadelesporlari.com artık daha güncel bizi takip etmeye devam edin.

Forum Sayfamız İçin Tıklayınız
Sitene Ekle Haber Gönder

Mücadele Sporlarının Vazgeçilmez E-ticaret Sitesi

NÖBETİ ARTVİN'DE TUTTUK!

Yayınlanma Tarihi: 15 Temmuz 2017 15:30

NÖBETİ ARTVİN'DE TUTTUK!

Türkiye Boks Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan 15 Temmuz Şehitleri Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası kapsamında Artvin’de bulunan boks kafilesi 15 Temmuz nöbetini Artvin Valiliği önünde tuttu.

Federasyon Başkanı Eyüp Gözgeç başkanlığında camiamızın hakemler, antrenörleri, sporcuları ve çalışanları olmak üzere yüzlerce kişiyle Artvin Öğretmenevi önünde buluşan kortej ‘şehitler ölmez, vatan bölünmez’, ‘vatan sana canım feda’ sloganları ve tekbirler eşliğinde Artvin Valiliği önüne yürüdü.


“Böldürmedik, böldürmeyeceğiz!”

Kortejle yürüyüş sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Gözgeç, geçtiğimiz yıl 15 Temmuz’da bu kutlu ülkeyi böldürmemek için 80 milyonun tek bir yürekte attığını belirterek, “Yine böyle hain bir girişim olsa sonucu yine aynı olur. Bu büyük devlet, bu kutlu milleti, bu yüce dini bu topraklarda böldürmedik, böldürmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği ve yer yer alkışlarla destek verdiği kortej daha sonra Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet, Artvin Garnizon Komutanı ve kent idaresinin hazır bulunduğu 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliğine katıldı. Artvin Valiliği önündeki etkinliğe katıldı.


Mehter Takımının gösterisiyle başlayan bu önemli etkinlik, protokol konuşmalarının ardından Kuran Tilaveti ile son buldu.

 

Yakın Savunma - Mustafa UYAR

   Yorum Ekle
   Ad Soyad :
   E-Posta :
   İçerik :
   Güvenlik
   guvenlik
   Yenile
   (Resimdeki kodu giriniz.)

   Etiket : ,

   DATMEDYA
   loader