Astana Boks Eldiveni

Ak Gençlik ve Spor

mucadelesporlari.com artık daha güncel bizi takip etmeye devam edin.

Forum Sayfamız İçin Tıklayınız
Sitene Ekle Haber Gönder

Mücadele Sporlarının Vazgeçilmez E-ticaret Sitesi

Muay Thai Türkiye Şampiyonası

Yayınlanma Tarihi: 13 Aralık 2015 08:57

Türkiye  Federasyonu Başkanlığının 2016 yılı faaliyet programında yer alan “Çocuklar, Gençler, Büyükler Bay ve Bayan Türkiye Şampiyonasının 28 Ocak – 07 Şubat 2016 tarihleri arasında Muğla ya da Antalya illerinden birinde düzenleneceği şampiyonanın düzenleneceği ilin kesinleştiğinde tekrar ek talimat yayınlanarak duyurulacağı açıklanmıştır.

Şampiyonaya ilişkin diğer bilgiler ise Türkiye Muaythai Federasyonunun resmi web sayfasında şu şekilde açıklanmıştır.

1- İllerin Müsabakalara katılım şartları:
1,1-Türkiye Çocuklar, Gençler, Büyükler Bay ve Bayanlar Muaythai Şampiyonasına tüm iller il birincilikleri yaparak sonuçlarına göre takım oluşturmalıdır, il seçmelerine katılacak olan sporcuların aşağıda yazılı talimatımız gereği istenilen khan derecesine sahip olmaları gereklidir. il temsilcilikleri il seçmeleri sonucunda kontenjan sınırları içinde, İl müdürlüklerinden onaylı listeleriyle Türkiye Şampiyonasına katılabilecekler,
1,2-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı taşımayan sporcular milli takıma alınamayacaklarından şampiyonaya katılamazlar,
1,3- Askeri ve polis spor kulüpleri takımları, Yurtdışında yaşayan Türk sporcular, il birinciliğine katılmadan her kategoride bir sporcu olmak kaydı ile direkt Türkiye Şampiyonasına katılabilecekler.

1,4-Şampiyonalara katılacak olan ve kafilede yer alan, antrenörler 2016 yılı vizeli olacak, şampiyonaya katılacak sporcuların 2016 yılı lisansı vizeli olacaktır. 18 yaşından küçük sporcuların kafilede görevli antrenörlerinden ve velilerinden sporcularının yeterli olduğuna dair imzalı beyan ve muvafakatname alarak kafileye dahil edilmelidir.
1,5-Kafile listelerinde adı soyadı, doğum tarihi (gün-ay-yılı) yazılı, kulübü, Federasyon sicil nosu, 2016 yılı vizeli lisans nosu, khan derecesi ve kilosu ile yaş kategorisi yazılı listeyi il müdürlüğünden onaylı şekilde getirerek müsabakada görevli hakem kuruluna teslim edeceklerdir. Yeterlilik ve muvafakat belgesinde yer alan ile il Müdürlüklerince kafilede görev alan antrenörler ve yardımcıları, 2016 vizesi almış olması gereklidir. Aksinde ringe yaklaştırılmayacak görev yaptırılmayacaktır.

1,6-Türkiye Şampiyonası müsabakalarına katılabilmek için Çocuklar kategorisinde (Minik-Yıldız) Kategorisinde en az 1. Khan, Gençler Kategorisinde 3. Khan, Büyükler (B) Divisyon kategorisinde 6. Khan, Büyükler A Divisyon Bay bayanlar 9. Khan derecesine sahip olmalı ve tartı günü ibraz etmelidirler, Amatör Muaythai Merkez Hakem Kurulu lisans fotokopisi ve federasyon khan sicil kartının fotokopisini saklamak üzere alıp müsabakaya katılanları çizelge halinde listeleyerek federasyon Merkez Hakem Üst Kuruluna verecektir.

Katılımcılara şimdiden başarılar diliyoruz.

Yakın Savunma - Mustafa UYAR

   Yorum Ekle
   Ad Soyad :
   E-Posta :
   İçerik :
   Güvenlik
   guvenlik
   Yenile
   (Resimdeki kodu giriniz.)

   Etiket : Muay Thai Türkiye Şampiyonası,

   DATMEDYA
   loader