Astana Boks Eldiveni

Ak Gençlik ve Spor

mucadelesporlari.com artık daha güncel bizi takip etmeye devam edin.

Forum Sayfamız İçin Tıklayınız
Sitene Ekle Haber Gönder

Mücadele Sporlarının Vazgeçilmez E-ticaret Sitesi

ŞEHİT VE GAZİLERE FİLİSTİN DESTEĞİ

Yayınlanma Tarihi: 24 Ağustos 2016 11:30

Türkiye Karate Federasyonu’nun şehit ve gazi yakınlarına destek vermek için düzenlediği karate turnuvasına Filistin de destek verdi. Filistinli antrenör Burhan Bakri, yaklaşık 1500 sporcunun tatamiye çıktığı 15 Temmuz Demokrasi Şehit ve Gazileri Türkiye Karate Kupası’na katılmak için dört öğrencisiyle birlikte İstanbul’a geldi. Organizasyona destek vermekten mutluluk duyduğunu belirten teknik adam, “Filistin Karate Ailesi olarak Türkiye’nin yanındayız” diye konuştu.

Ayhan Zugayir, Obada Irshed, Zahid Irshed ve Abdurrahman Siyuri’yi turnuva için İstanbul’a getirdiğini belirten Bakri, “Ercüment Taşdemir vasıtasıyla şehit ve gazi yakınları için böyle bir organizasyon planlandığını öğrenince destek vermek istedik. Çünkü buradan toplanan gelirin şehit ve gazi yakınlarına verileceğini biliyoruz. Biz de bu güzel organizasyona destek vermek istedik” dedi.

Üç gün önce İstanbul’a gelerek Hayrullah Yamanoğlu’nun salonunda hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Burhan Bakri, “Daha önce Marmara Open ve İstanbul Open turnuvaları için Türkiye’ye gelmiştik. Her zaman olduğu gibi organizasyon seviyesi yine üst seviyede. İstanbul çok güzel. Türk dostlarımız ise her zaman olduğu gibi yardımsever ve misafirperver” diye konuştu.

Bakri, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan’ın Filistin karatesinin uluslararası alanda en büyük destekçisi olduğunu sözlerine ekledi.

 

Yakın Savunma - Mustafa UYAR

   Yorum Ekle
   Ad Soyad :
   E-Posta :
   İçerik :
   Güvenlik
   guvenlik
   Yenile
   (Resimdeki kodu giriniz.)

   Etiket : ,

   DATMEDYA
   loader